για τη Γ΄ Λυκείου

Πρόγραμμα Σπουδών διάρκειας συνολικά 6 εβδομάδων για τους μαθητές που ξεκινούν τη Γ΄ Λυκείου.

Αυστηρά ολιγομελή τμήματα

Η θερινή προετοιμασία για τους μαθητές της Γ΄ Λυκείου έχει συνολική διάρκεια 6 εβδομάδες.

Ξεκινά την Τετάρτη 14 Ιουνίου και λήγει την Παρασκευή 21 Ιουλίου.

Για την εγγραφή σας στο πρόγραμμα συμπληρώστε τη φόρμα που βρίσκεται εδώ και θα επικοινωνήσουμε άμεσα μαζί σας, να σας κλείσουμε ραντεβού με τον υπεύθυνο σπουδών. Εναλλακτικά επικοινωνήστε μαζί μας τηλεφωνικά στη γραμματεία (210-9311913).

Οι εγγραφές θα ολοκληρωθούν τη Δευτέρα 12 Ιουνίου.

Πρόγραμμα σπουδών ανάλογα με την ομάδα προσανατολισμού:
Πρόγραμμα σπουδών θερινής προετοιμασίας

για τη Β΄ Λυκείου

Πρόγραμμα Σπουδών διάρκειας συνολικά 5 εβδομάδων για τους μαθητές που ξεκινούν τη B΄ Λυκείου.

Η θερινή προετοιμασία για τους μαθητές της Β΄ Λυκείου έχει συνολική διάρκεια 5 εβδομάδες.

Ξεκινά την Τετάρτη 14 Ιουνίου και λήγει την Παρασκευή 15 Ιουλίου.

Οι εγγραφές θα ολοκληρωθούν τη Δευτέρα 12 Ιουνίου.

Πρόγραμμα σπουδών ανάλογα με την ομάδα προσανατολισμού:
Πρόγραμμα σπουδών θερινής προετοιμασίας