Επιτυχόντες

 

ΟνοματεπΩνυμο

ΣχολΗ

ΑΕΙ - ΤΕΙ

ΠΟλη

Ιδρυμα

Παρατηρήσεις

Αγαπητού Κωνσταντίνα

Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών

ΑΕΙ

Χίος

Παν/μιο Αιγαίου

 

Αγγελόπουλος Τάσος

Διοίκηση Επιχειρήσεων

ΑΕΙ

Χίος

Παν/μιο Αιγαίου

9η επιλογή

Αθανασούλης Κωνσταντίνος

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών

ΑΕΙ

Χανιά

Πολυτεχνείο Κρήτης

5η επιλογή

Αναγνώστου Άννα-Μαρία

Διοίκηση Επιχειρήσεων

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πατρών

 

Αναστασιάδου Ισμήνη

Πολιτικών Μηχανικών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΜΠ

3η επιλογή

Αναστόπουλος Φίλιππος

Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων

ΑΕΙ

Πειραιάς

Παν/μιο Πειραιά

5η επιλογή

Ανδρεάδη Ειρήνη

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Ρέθυμνο

Παν/μιο Κρήτης

8η επιλογή

Ανετάκη Μελίνα

Επιστήμης & Τεχνολογίας Υλικών

ΑΕΙ

Ηράκλειο

Παν/μιο Κρήτης

5η επιλογή

Αποστόλου Ελευθερία

Δημόσια Υγεία

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθηνών

 

Αποστόλου Θεοδώρα

Θεατρικών Σπουδών

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πατρών

9η επιλογή

Αποστόλου Νίκος

Ιπτάμενος

ΑΕΙ

Αθήνα

Ικάρων

1η επιλογή

Βαΐτσης Αντώνης

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

ΑΕΙ

Βόλος

Παν/μιο Θεσσαλίας

1η επιλογή

Βαρελά Ελένη

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πάτρας

3η επιλογή

Βλαστός Μιχάλης

Στατιστικής

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

 

Βλαχοκώστας Δημήτρης

Μαθηματικό

ΑΕΙ

Αθήνα

Παν/μιο Αιγαίου

 

Βρούβης Παναγιώτης

Μηχανολόγων και Αεροναυπηγικών Μηχανικών

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πατρών

3η επιλογή

Γαλανού Άννα

Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ)-ΟΠΛΑ

ΑΕΙ

Αθήνα

Στρ. Σχολή

3η επιλογή

Γεραλή Δάφνη

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

4η επιλογή

Γιαννακοπούλου Μαρία

Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

1η επιλογή

Γκίζας Γιάννης

Φαρμακευτική

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πατρών

4η επιλογή

Γλεντή Δήμητρα

Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών

ΑΕΙ

Χίος

Παν/μιο Αιγαίου

 

Γουλής Δημήτρης

Διοίκηση Επιχειρήσεων

ΤΕΙ

Γρεβενά

ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας

 

Γρηγορόπουλος Φώτης

Επιστήμης, Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού

ΑΕΙ

Τρίκαλα

Παν/μιο Θεσσαλίας

2η επιλογή, 17ος

Δανιήλ Αντώνης

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πάτρας

2η επιλογή

Δαφνής Άγγελος

Θεατρικών Σπουδών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

2η επιλογή

Δημητροκάλη Ιωάννα

Ιστορίας & Αρχαιολογίας

ΑΕΙ

Ρέθυμνο

Παν/μιο Κρήτης

3η επιλογή

Δημοκώστα Καλλιρρόη

Επιστήμη & Τεχνολογία Υλικών

ΑΕΙ

Ηράκλειο

Παν/μιο Κρήτης

 

Δόγανος Νίκος

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

3η επιλογή

Δρογγίτης Γιώργος

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Ρέθυμνο

Παν/μιο Κρήτης

 

Ελευθερίου Σωτήρης

Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών

ΑΕΙ

Χίος

Παν/μιο Αιγαίου

 

Εξηνταβελώνη Δανάη

Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας

ΑΕΙ

Πειραιάς

Παν/μιο Πειραιά

7η επιλογή

Ζαχάρος Μάριος

Χημείας

ΑΕΙ

Ηράκλειο

Παν/μιο Κρήτης

 

Ζιώρης Στέφανος

Πληροφορικής & Τηλεματικής

ΑΕΙ

Αθήνα

Χαροκόπειο Παν/μιο

 

Θωμαδάκη Αλεξάνδρα

Οικονομικής Επιστήμης

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

2η επιλογή

Καζαντζή Αντζελίνα

Ιστορίας & Αρχαιολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Κακάμπουρα Άλκηστις

Παιδαγωγικό Προσχολ. Εκπ/σης

ΑΕΙ

Βόλος

Παν/μιο Θεσσαλίας

3η επιλογή

Κακάμπουρα Δανάη

Τεχνολογίας Τροφίμων

ΤΕΙ

Αργοστόλι

ΤΕΙ Ιονίων Νήσων

7η επιλογή

Καλιακάτσος Αλέξανδρος

Φυσικό

ΑΕΙ

Ιωάννινα

Παν/μιο Ιωαννίνων

1η επιλογή, 9ος

Καλλίδης Γιώργος

Ψηφιακών Συστημάτων

ΑΕΙ

Πειραιάς

Παν/μιο Πειραιά

 

Καλογιάννης Βαγγέλης

Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ

ΤΕΙ

Χαλκίδα

ΤΕΙ Χαλκίδας

3η επιλογή

Καμπαλούρη Βασιλίνα

Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλ.

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πατρών

 

Κανίρη Αγγελική

Κοινοτικής Υγείας / Εισ. Κατ. (Τμ. Δημόσιας & Κοιν/κής Υγ.)

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθήνας

8η επιλογή, 9η

Καπερώνης Πάνος

Πολιτικών Μηχανικών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΜΠ

2η επιλογή

Καραγιαννάκη Αναστασία

Φιλολογία

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Καραγιάννης Θωμάς

Γεωλογία

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

4η επιλογή

Καρατασάκης Γιάννης

Ψηφιακών Συστημάτων

ΑΕΙ

Πειραιάς

Παν/μιο Πειραιά

 

Καρδαμπίκη Χρύσα

Φυσικοθεραπείας

ΤΕΙ

Λαμία

ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας

 

Καρδαμπίκης Γιάννης

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΜΠ

1η επιλογή

Καρκάνη Σπυριδούλα

Διοίκηση Επιχειρήσεων

ΤΕΙ

Πάτρα

ΤΕΙ Πάτρας

 

Κιτσούλη Χαρά

Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε.

ΤΕΙ

Λάρισα

ΤΕΙ Θεσσαλίας

 

Κοζομπόλη Μυρτώ

Παιδαγωγικό

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Κοντοβά Μαρία

Γεωπονίας, Φυτικής Παραγ. & Αγροτ. Περιβ/ντος

ΑΕΙ

Βόλος

Παν/μιο Θεσσαλίας

 

Κοριαλού Ναυσικά

Χημικών Μηχανικών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΜΠ

2η επιλογή, 21η

Κοτζαμπασάκη Αριάννα

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Κοτζαμπασάκης Κωνσταντίνος

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πάτρας

2η επιλογή

Κρητικός Δημήτρης

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ

ΑΕΙ

Βόλος

Παν/μιο Θεσσαλίας

7η επιλογή

Κυρίος Χρίστος

Μαθηματικό

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

4η επιλογή

Κωτσικογιάννης Κωνσταντίνος

Πολιτικής Επιστήμης & Διεθνών Σχέσεων

ΑΕΙ

Κόρινθο

Παν/μιο Πελοποννήσου

 

Λαμπέλ Γεωργία

Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Λιακάκος Αριστοτέλης

Φυσικής

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Λούμη Χριστίνα

Πληροφορικής

ΑΕΙ

Πειραιάς

Παν/μιο Πειραιά

 

Μαγγίνα Αλεξάνδρα

Πολιτικών Μηχανικών

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πάτρας

7η επιλογή, 8η

Μαδιά Ελισσάβετ

Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

3η επιλογή

Μάμαλη Αρχοντούλα

Ιατρικών Εργαστηρίων

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθήνας

5η επιλογή

Μανιατόπουλος Νίκος

Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε.

ΤΕΙ

Λάρισα

ΤΕΙ Θεσσαλίας

 

Μαργκέλης Τάσος

Επιστήμης, Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού

ΑΕΙ

Αθήνα

ΤΕΦΑΑ

1η επιλογή

Μαρκάκη Μαριλένα

Μαθηματικό

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

3η επιλογή

Μητρόπουλος Νίκος

Οργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού

ΑΕΙ

Σπάρτη

Παν/μιο Πελοποννήσου

 

Μητροπούλου Μαρία

Χημικό

ΑΕΙ

Ηράκλειο

Παν/μιο Κρήτης

 

Μητσογιάννη Μελίνα

Ψυχολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

Πάντειο Πανεπιστήμιο

1η επιλογή, 6η

Μουστάκα Άνθια

Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

 

Μπανίκα Λαμπρινή

Δημόσιας Διοίκησης

ΑΕΙ

Αθήνα

Πάντειο Πανεπιστήμιο

5η επιλογή

Μπαστέας Κωνσταντίνος

Θεατρικών Σπουδών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

5η επιλογή

Μπέλμπας Γρηγόρης

Μηχανολόγων Μηχανικών

ΑΕΙ

Κοζάνη

Παν/μιο Δυτ. Μακεδονίας

6η επιλογή

Μπενέας Γιώργος

Μαθηματικό

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πάτρας

4η επιλογή

Μυτίλια Άρτεμις

Οργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού

ΑΕΙ

Σπάρτη

Παν/μιο Πελοποννήσου

 

Νικήτας Δημήτρης

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχ/κών Ηλεκτρονικών Υπ/στών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΜΠ

1η επιλογή, 6ος

Νικολοπούλου Αντζελίνα

Κοινωνιολογίας

ΑΕΙ

Ρέθυμνο

Παν/μιο Κρήτης

 

Ντόκος-Τζούρος Χριστόφορος

Οδοντική Τεχνολογία

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθηνών

 

Ξηρού Κατερίνα

Μηχανολόγων Μηχανικών\

ΑΕΙ

Βόλος

Παν/μιο Θεσσαλίας

4η επιλογή

Ξυπνητήρη Μαρία

Νομική

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Οικονόμου Μαριλένα

Φαρμακευτική

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Οικονόμου Χρήστος

Μαθηματικό

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πατρών

 

Πανάγου Αλεξάνδρα

Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής, Γεωπονικού

ΑΕΙ

Αθήνα

Γεωπονικό Παν/μιο Αθηνών

 

Παπαδοπεράκης Γιώργος

Μηχανολόγων Μηχανικών

ΑΕΙ

Βόλος

Παν/μιο Θεσσαλίας

6η επιλογή

Παπαδόπουλος Ιάσων

Εκπαιδευτικών Ηλ/γων Μηχ/κών & Εκπ/κών Ηλ/κών Μηχ/κών

ΤΕΙ

Αθήνα

ΑΣΠΑΙΤΕ

8η επιλογή

Παπαδοπούλου Ηρώ

Φυσικής

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πάτρας

8η επιλογή

Παπαδοπούλου-Βασιλάτου Ηλέκτρα

Διεθνών Ευρωπαϊκών και Περιφερειακών Σπουδών

ΑΕΙ

Αθήνα

Πάντειο Πανεπιστήμιο

4η επιλογή

Παπαϊγνατίου Χρήστος

Εκπαιδευτικών Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΣΠΑΙΤΕ

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθηνών

 

Παπαϊωάννου Νεφέλη

Επιστήμης, Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού

ΑΕΙ

Κομοτηνή

Δημοκρίτειο Παν/μιο Θράκης

 

Παπακώστα Σίλια

Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

1η επιλογή

Παπαναγιώτου Χρήστος

Μαθηματικών - Στατ. και Αναλ/ικών - Χρημ/κών Μαθ/κών

ΑΕΙ

Σάμος

Παν/μιο Αιγαίου

 

Παπανδρέου Ζήνα

Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών

ΑΕΙ

Πειραιάς

Παν/μιο Πειραιά

1η επιλογή

Παπασηφάκης Αντώνης

Εργοθεραπείας

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθήνας

 

Παπούλη Ελένη

Διοίκησης Μονάδων Υγείας & Πρόνοιας / Εισ. Κατ. (Τμ. Δ. Επιχ.)

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθήνας

 

Παχούλης Δημήτρης

Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων & Γεωργικής Μηχανικής

ΑΕΙ

Αθήνα

Γεωπονικό Παν/μιο Αθηνών

 

Πέππα Χρυσάνθη

Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων

ΑΕΙ

Σύρος

Παν/μιο Αιγαίου

 

Πετρίδης Άγγελος

Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού

ΤΕΙ

Θήβα

ΤΕΙ Στερ.Ελλάδας

 

Πετσέλης Δημήτρης

Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης & Σχεδιασμού Αντ/νων

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθήνας

 

Πεφάνης Γιώργος

Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΜΠ

1η επιλογή

Πολίτης Χρήστος

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης

ΑΕΙ

Χανιά

Πολυτεχνείο Κρήτης

 

Πολυμεροπούλου Μαρίλια

Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής

ΑΕΙ

Πειραιάς

Παν/μιο Πειραιά

3η επιλογή

Πουλακίδα Άρτεμις

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

2η επιλογή

Πουλακίδας Βασίλης

Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

ΑΕΙ

Πειραιάς

Παν/μιο Πειραιά

2η επιλογή, 1ος

Ρεντζελάς Αχιλλέας

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Τρίπολη

Παν/μιο Πελοποννήσου

 

Ρούσου Ανθή

Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών

ΑΕΙ

Καλαμάτα

Παν/μιο Πελλοπονήσου

 

Σαραντάκου Άννα

Πολιτικών Μηχανικών

ΑΕΙ

Θεσ/νίκη

ΑΠΘ

5η επιλογή

Σαρδέλης Νίκος

Σχολή Ικάρων (ΣΙ) Ιπτάμενοι

ΑΕΙ

Αθήνα

Στρ. Σχολή

1η επιλογή, 19ος

Σαρρής Κωνσταντίνος

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

2η επιλογή

Σαχινιάν Ναρότ

Θεατρικών Σπουδών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Σειρηνάκης Απόστολος

Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Σερέτης Κωνσταντίνος

Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ

ΤΕΙ

Χαλκίδα

ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας

 

Σιδηρόπουλος Βασίλης

Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας

ΑΕΙ

Μυτιλήνη

Παν/μιο Αιγαίου

 

Σκαλούμπακας Γιάννης

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Τρίπολη

Παν/μιο Πελοποννήσου

 

Σκάρπα Αφροδίτη

Ιστορίας και Αρχαιολογίας

ΑΕΙ

Ρέθυμνο

Παν/μιο Κρήτης

8η επιλογή

Σπυριδάκη Ελίνα

Διοίκηση Επιχειρήσεων

ΑΕΙ

Χίος

Παν/μιο Αιγαίου

 

Σπυριδάκης Κωνσταντίνος

Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Τ.Ε.

ΤΕΙ

Αργοστόλι

ΤΕΙ Ιονίων Νήσων

 

Στασινοπούλου Χαρά

Ιστορίας & Αρχαιολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΚΠΑ

1η επιλογή

Σταυρόπουλος Δημήτρης

Επιστήμης, Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού

ΑΕΙ

Αθήνα

ΤΕΦΑΑ

1η επιλογή

Τατάκη Μαρία

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Ρέθυμνο

Παν/μιο Κρήτης

 

Τερζοπούλου Στεφανία

Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πάτρας

5η επιλογή

Τζώρτζογλου Σέβη

Αρχιτεκτόνων

ΑΕΙ

Χανιά

Πολυτεχνείο Κρήτης

3η επιλογή

Τραγουστής Πέτρος

Πληροφορική & Τηλεματική

ΑΕΙ

Αθήνα

Χαροκόπειο Παν.

4η επιλογή

Τσάκαλης Κωνσταντίνος

Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών Θεσσαλονίκης

ΑΕΙ

Θεσ/νίκη

ΑΕΑ Θεσ/νίκης

3η επιλογή

Τσιλιγιάννης Αντώνης

Οικονομικών Επιστημών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

1η επιλογή

Τσόλκα Δήμητρα

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών

ΑΕΙ

Πάτρα

Παν/μιο Πατρών

2η επιλογή

Φειδάκη Εύα

Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης & Σχεδιασμού Αντ/νων

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθήνας

8η επιλογή

Φρέρη Μιρένα

Αισθητικής και Κοσμητολογίας

ΤΕΙ

Αθήνα

ΤΕΙ Αθήνας

 

Φωστηρόπουλος Στάθης

Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΜΠ

1η επιλογή, 6ος

Χιωτέλη Μαρία

Χημικών Μηχανικών

ΑΕΙ

Αθήνα

ΕΜΠ

1η επιλογή

Χιωτέλη Σταθούλα

Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

1η επιλογή

Χουλιαράς Δημήτρης

Πληροφορική

ΑΕΙ

Αθήνα

ΟΠΑ

2η επιλογή

Κύλιση στην Αρχή