Καλώς ορίσατε!

Σ' ένα περιβάλλον που διαρκώς αλλάζει και εξελίσσεται με ραγδαίους ρυθμούς, τα παιδιά μας έχουν την ανάγκη ιδιαίτερης φροντίδας, ιδιαίτερης προσοχής.

Μάθηση συν

ΜΕΛΕΤΗ +

Βοηθά τους μαθητές να καλύψουν τις ιδιαίτερες εκπαιδευτικές τους ανάγκες.

Μάθηση συν 2

ΕΠΙΛΕΓΩ

Με μία σειρά δράσεων υποστηρίζει τους μαθητές να επιλέξουν τον δρόμο που θα ακολουθήσουν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.

Μάθηση συν 2 3

ΣΤΟΧΕΥΩ

Διετής προετοιμασία για την εισαγωγή στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ ΛΥΚΕΙΟΥ

Θα θέλαμε εφόσον το επιθυμείτε να εμφανιστεί μια φωτογραφία σας στην καταχώρησή σας. Αν έχετε διαθέσιμη κάποια χρησιμοποιήστε μόνο λατινικούς χαρακτήρες σαν όνομα αρχείου και ανεβάστε τη με την παρακάτω επιλογή.

Είπαν για εμάς

Δημήτρης Σαρδέλης

Ένα τεράστιο ευχαριστώ για την υπομονή σας την επιμονή σας την φιλικότητα σας τον τρόπο διδασκαλίας σας και την αποτελεσματικότητα σας που έγιναν αιτία να υπάρχουν πετυχημένα και άξια παιδιά αλλά και περήφανοι γονείς και δάσκαλοι! Μέσα από την καρδιά μου!
Κώστας Σαρδελης ΕΜΠ τμήμα μηχανολόγων ναυπηγών
Νίκος Σαρδελης σχολή Ικάρων (ιπτάμενοι)

Στέλλα Μαρκέα

Ένα τεράστιο ευχαριστώ για την στήριξη, την αγάπη και τις γνώσεις που δώσατε στο παιδί μας και ένα τεράστιο ευχαριστώ για την άψογη συνεργασία σας με εμάς.
Δεν έχω λόγια είστε οι καλύτεροι!!!!!!!!

Φώτης Σταυρόπουλος

Ευχαριστώ απο καρδιάς όλο το ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΛΕΤΗΣ για την ακούραστη προσπάθεια του επάνω στα παιδιά μας. Όλα αυτά τα χρόνια, δούλεψε με αγάπη, υπομονή και επιμονή και έφερε τα καλά αποτελέσματα: εισαγωγη στα ΑΕΙ. Ο Θεος να σας ευλογεί να συνεχίσετε έτσι και καλύτερα στην περαιτέρω πορεία σας.

Μπαμπάς 3 φοιτητών.

Εκπαιδευτικά νέα

ανακοινώσεις του φροντιστηρίου

νέα που αφορούν καθηγητές

υπολογισμός μορίων

Υπολογίστε τα μόρια εισαγωγής σας.

πανελλήνιες 2017

Δείτε τα θέματα και τις λύσεις των πανελλαδικών εξετάσεων.

θέματα πανελληνίων

Αναζητείστε θέματα προηγούμενων ετών.

βάσεις σχολών

Δείτε τις βάσεις των σχολών της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.

Κέντρο Μελέτης Λεωφ. Ελ. Βενιζέλου 205 Νέα Σμύρνη Αττική 171 23 Ελλάδα 2109311913 14
Κύλιση στην Αρχή